Jeep Renegade

Już od zł 73 900
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
110 - 170 KM / 69,8 - 125 kW
4,0 - 8,8 (l/100Km)
5
Euro6d-TEMP
Automatyczna - Manualna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

NAJZWINNIEJSZY SUV W HISTORII

Jeep® Renegade ma wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę. Niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonej miejskiej dżungli czy na niezbadanych szlakach, nowy Jeep® Renegade będzie Twoim idealnym towarzyszem podróży.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Nadwozie

PONADCZASOWY STYL MARKI JEEP®

Mocna sylwetka Renegade’a i siedmioszczelinowy grill, który jest dziedzictwem marki Jeep nie pozostawiają wątpliwości co do pochodzenia pojazdu. Jeep®Renegade jest gotowy, pełen chęci i mocy, by odkrywać nowe szlaki lub wyjechać na miasto.

KULTOWE WZORNICTWO W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jeep® Renegade przenosi fascynację dla kultowej marki na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowany do jazdy w mieście i stworzony z dzikości, jest pełen unikalnych a jednocześnie charakterystycznych detali i elementów, które wykreowały legendę Jeepa®.

 

NIEBO TUŻ NAD GŁOWĄ

Wolność to niemal synonim Jeepa®, dlatego Renegade® oferuje możliwość jazdy „pod gołym niebem”. Unikatowe rozwiązanie My Sky daje możliwość elektrycznego otwierania/uchylania paneli lub ich całkowitego ręcznego demontażu. Ty decydujesz to Twój wybór.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

WYJDŹ I JEDŹ

Dzięki wygodnej przestrzeni pasażerskiej dla pięciu osób, funkcjonalnej obszernej przestrzeni bagażowej i wielu pomysłowym schowkom Jeep® Renegade ma wszystko, czego potrzeba, abyś mógł jeszcze bardziej cieszyć się życiem – tak jak tego pragniesz.

 

EMOCJONUJĄCA STYLISTYKA

Jeep® Renegade oddaje charakter swoich legendarnych przodków interpretując go na nowy sposób. Uwagę zwracają starannie zaprojektowane detale, innowacyjne, wysokiej jakości materiały i kolorowe wykończenia, najnowsza technologia oraz sprytne rozwiązania przestrzeni bagażowej.

 

FOTELE

Jeep® Renegade wyposażony jest w ergonomiczne fotele, wykonane z wysokiej jakości materiałów z kolorowymi akcentami i motywami zainspirowanymi sportami ekstremalnymi.

 

KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Dbałość o szczegóły detali i ich inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową kompozycję. Wnętrze Jeepa® Renegade’a to inteligentne połączenie klasy z elementami funkcjonalnymi, takimi jak np. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

JEEP® RENEGADE. BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Wyobraź sobie idealną podróż. Dzięki Jeepowi® Renegade i aplikacji Uconnect™ LIVE wrażenie z jazdy staje się doświadczeniem w 360°. Muzyka, rozrywka, serwisy społecznościowe, nowości, mapy i wiele innych.

JEEP RENEGADE - TECHNOLOGIA POD TWOJĄ KONTROLĄ

Pomyśl o tym jak mogłaby wyglądać Twoja idealna podróż. Z Jeepem Renegade i usługami Uconnect LIVE podróżowanie stanie się doświadczeniem, którym będziesz chciał dzielić się z całym światem. Muzyka, rozrywka, sieci społecznościowe, aktualności, mapy oraz wiele więcej. Odkryj pierwszy pojazd w tej klasie, który umożliwia monitorowanie parametrów jazdy. Bądź zawsze w kontakcie ze światem i ze wszystkimi swoimi pasjami.

 

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Wsłuchaj się w takty ulubionej muzyki. W Twojej podróży do wybranego miejsca docelowego już zawsze będzie Ci towarzyszyć nieskazitelny dźwięk płynący z zestawu głośników dobranych tak by sprostać Twoim oczekiwaniom. 

TECHOLOGIA NA WYCIAGNIĘCIE RĘKI

Jeep® Renegade dysponuje najnowocześniejszą technologią, dzięki której możesz kontrolować wszystko w łatwy i intuicyjny sposób.

 

JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect™ LIVE dysponuje nową funkcją Jeep® Skills, która stanowi wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń w prowadzeniu pojazdu. System oferuje możliwość monitorowania parametrów podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom pracy podzespołów pojazdu. Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy przygotowane przez innych lub tworząc własne. Po dotarciu na miejsce dokonaj analizy przebytego szlaku i podziel się zapisem parametrów i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Możliwości

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Bezpieczeństwo

JEDŹ BEZ ZMARTWIEŃ

Aby czerpać przyjemność z unikalnych wrażeń z jazdy, ważne jest poczucie bezpieczeństwa za kierownicą. Do Jeep® Renegade dostępnych jest ponad 60 systemów bezpieczeństwa i ochrony, w tym po raz pierwszy w tym segmencie system unikania kolizji czołowych FCW i asystent pasa ruchu LSDW+.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia