Promocja

Jeep® Compass od 999 zł netto/mies. w wynajmie
Smart Renting dla firm.

Innowacyjny design i nowe technologie.

Odkryj kultowego kompaktowego SUV-a na nowo. Nowy Jeep® Compass jest wyposażony w technologię, która przenosi wrażenia z jazdy na nowy poziom. 10.1” system multimedialny Uconnect™ ułatwia nawigację i korzystanie z aplikacji, a usługi Uconnect™ pozwalają zarządzać samochodem na odległość.

Zupełnie odmienione wnętrze zachwyca doskonałym połączeniem komfortu, technologii i wyrafinowanego stylu. Deska rozdzielcza z 10,25” wyświetlaczem panelu instrumentów Full HD i wielofunkcyjną kierownicą została zaprojektowana na nowo. Jeszcze więcej przestrzeni zapewniają pojemne schowki z przestrzeni�� powiększoną z 2,8 l do 7,2 l oraz wszechstronny bagażnik.

Przeprojektowane nadwozie ze światłami Full LED, które podkreślają ostrzejsze, bardziej nowoczesne linie, zyskało zdecydowany i miejski charakter. Dzięki nowym reflektorom Compass jeszcze bardziej wyróżnia się na drodze.

Nowa gama trzech wydajnych silników nowej generacji, które ograniczają zużycie paliwa i emisję spalin, nie wpływa na niezmiennie wysokie osiągi Compassa. Silnik Diesla 1.6 Multijet II zmniejsza emisję CO2 aż o 10% i ma teraz moc zwiększoną do 130 KM. Silniki benzynowe 1.3l T4 turbo o mocy 130 KM ze skrzynią manualną oraz 150 KM ze skrzynią automatyczną DDCT zapewniają dynamiczną jazdę i wydajność.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Elastyczna formuła umożliwia pierwokup pojazdu po zakończeniu umowy wynajmu. Dzięki przejrzystym warunkom wartość wykupu Jeep® poznasz już w momencie zawarcia umowy.

Nowy Jeep® Compass w wynajmie Smart Renting od 999 zł netto/mies.

Poznaj szczegóły oferty

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Smart Renting jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 999 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Compass LONGITUDE GSE T4 Turbo 130KM M6 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo