Promocja

Rata od 1% netto miesięcznie bez wpłaty własnej
Wszystkie modele z 5-letnią gwarancją

GIULIA I STELVIO W ABONAMENCIE BEZ WPŁATY WŁASNEJ – PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY BEZ KUPOWANIA

 Abonament Alfa Romeo to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Finansowanie samochodu ma formę stałego, miesięcznego czynszu, bez dodatkowych opłat. Klient otrzymuje fabryczne nowy samochód Alfa Romeo na wybrany okres użytkowania: 24, 36 lub 48 miesiące.

 W pakiecie STANDARD czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację pojazdu oraz ubezpieczenie OC, zaś pakiet SILVER to dodatkowa ochrona AC, Assistance i obsługa serwisowa.. Klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją pojazdu. Po wygaśnięciu umowy klient może zrezygnować z dalszego uczestnictwa w programie abonamentowym lub wymienić pojazd na nowy i cieszyć się dalszym użytkowaniem samochodu Alfa Romeo.

Doświadcz przyjemności z jazdy samochodami Alfa Romeo Giulia i Stelvio. Sprawdź bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą:

• Silniki o mocy od 190 KM do 510 KM
• Automatyczna 8-stopniowa skrzynia biegów ZF
• Nowy konfigurowalny infotainment system z wyświetlaczem dotykowym 8.8"
• System ostrzegający przed zmianą pasa ruchu (LDW)
• System ostrzegania o najechaniu na poprzedzający pojazd (FCW)
• Autonomiczny system awaryjnego hamowania Autonomous Emergency Brake
• System Alfa DNA z 3 trybami jazdy
• System łączności U-Connect My Alfa

Abonament Alfa Romeo bez wpłaty własnej dostępny jest w dwóch pakietach.

 STANDARD

Stały, miesięczny czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację oraz ubezpieczenie OC:

 • GIULIA od 1586 zł netto miesięcznie
 • STELVIO od 1859 zł netto miesięcznie
dla parametrów 36 miesięcy, 10 000 km rocznie, 0% wpłaty własnej. Raty netto liczone są od 1% wartości samochodu brutto.

 SILVER

Stały, miesięczny czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację, ubezpieczenie OC, ochronę AC, Assistance oraz obsługę serwisową :

 • GIULIA od 1876 zł netto miesięcznie
 • STELVIO od 2179 zł netto miesięcznie
dla parametrów 36 miesięcy, 10 000 km rocznie, 0% wpłaty własnej.

Wszystkie modele Alfa Romeo objęte są 5-letnią gwarancją.
Przekonaj się o zaletach abonamentu oraz o możliwościach samochodów Alfa Romeo. Wejdź na abonament.alfaromeo.pl i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz


Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Raty miesięczne netto wynoszą 1% (1,23% brutto) wartości pojazdów brutto dotyczą samochodów Alfa Romeo Giulia 2.0 GME 200 KM AT RWD GIULIA oraz Alfa Romeo Stelvio 2.0 GME 200 KM AT Q4 STELVIO z roku produkcji 2021 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanych ratach zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta niezarejestrowanych przed 2021 r. i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Zdjęcie ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu.

Logo